| anonim_4396 a întrebat:

Sall.imi place de un baiat, dar sunt timida si nu i-am spus.
mi frica de ce zice, am o chitara si cant impreuna cu el la orele de muzica dar de fiecare data cand il vad ma emotionez
Funda.ce sa fac?

1 răspuns:
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Aveti o pasiune comuna si ca sa treci peste frac incepe sa discuti despre aceasta pasiune. Incetul cu incetul timiditatea si faptul ca incepi sa il cunosti te va ajuta sa te relaxezi si sa mergi mai departe. Fii relaxata si vorbeste despre lucruri mai simple ca mai apoi pe masura ce va cunoasteti sa purtati discutia catre altele.
Succes,