| Mony a întrebat:

Sall. Intrebare pentru fetehappy...De la cati ani ati avut primul prietenhappyhappy? eu am 15 ani si nu am prieten >incabig grin

Răspuns Câştigător
| crisstzik a răspuns:

16 si ceva:p...

ai tot timpul din lume...nu te grabi.sunt destuitongue.

12 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Parca ma vad pe mine acum vreo 2luni...vai am 15ani si nu am prieten.Eram innebunita sa ma un prieten, vroiam sa ma indragostesc.Si ca o fraiera, pentru ca nu pot sa ma numesc altfel, m-am combinat cu primul venit care mi-a spus ca sunt frumoasa.Baiatul m-a vrajit cu mesaje luate de pe net si mi-a spus ca sunt viata lui(am uitat sa mentionez ca are 25ani) ca mai apoi, dupa ce nu m-a sunat o saptamna pe motiv ca n-are credit si mi-am pus o prietena sa-l sune baiatul mi-a spus ca n-are rost sa-l mai sun pentru ca s-a impacat cu fosta prietena.Si,din nou ca fraiera nu m-am lasat batuta, si am zis sa-l sun sa lamurim situatia.Si cireasa de pe tort... s-a impacat cu fosta pentru ca o lasase gravida(saraca fata nu avea decat 17ani), dar mi-a jurat ca tine la mine si ca se desparte de ea ca o sa ma caute el. I-am servit o portie de plans si amenintari ca viata fara el nu are rost si atunci s-a enervat si mi-a spus ca o iubeste pe fata respectiva si ca nu a vrut sa fie niciodata cu mine. Dupa ce m-am combinat cu un baiat(cu 2ani mai mic ca mine) apare din nou ex-ul si-ma spune ca a tinut la mine dar ca nu vrea sa ne impacam. M-a dat din nou peste cap si iar nu stiu ce sa fac.Deci sfatul meu e sa mai astepti ca sa nu patesti ca mine si sa nu te indragostesti de primul prost care-ti spune,, te iubesc.esti viata mea''. Daca vrei sa ma asculti treaba ta, dar s-ar putea sa suferi mai tarziu.

| Ana_6509 a răspuns:

@ Ana: tu eşti bătută-n cap, zău. Mi-e ruşine şi că-mi porţi numele.Ai testat tu toţi bărbaţii de pe Terra încât să-ţi permiţi să spui că toţi sunt aceeaşi poamă? În faţa unor asemenea afirmaţii nu-i de mirare că eidevin misogini.

@ Crazy:stai liniştită, ai timp destul de iubit.

| Just a kid a răspuns:

Eu la 14thinking nu-ti fa griji, stii... dragostea e frumoasa da cand iubesti, suferi.nu te grabi, nul cauta, va aparea cand te vei astepta mai putin:X ai sa vezitongue:*

| claudiea79 a răspuns:

La 15 ani e prea devreme sa ai prieten.astepta si tu la 20 -26 de ani.acum poti sa te plimbi cu fetele prin parc sa gatesti sa speli sa cosi o sa iti floseasca in viata. acum invata sa ai un viitor sa nu mori de foame pe la 30 de ani. lasa iubiti

| Eaaaaa a răspuns:

Eu de la 11thinking Dar am prietene care nu au avut inca prieten si eu chiar sunt invidioasa pe ele.Acum am 15 ani si sincera sa fiu stiu c inseamna sa iubesc cu adevarat dar imi doresc din tot sufletul sa nu fi stiut! Deci, in concluzie traieste-ti viata si asteapta.toate la momentul potrivit, o sa ai timp si pentru astea!:*

| MihaiPloiesti a răspuns:

Eu am acut si prin generala dar nu era ceva serios, ne prosteam, pripa prietena am avut-o cand am intrat la liceu adica cand aveam vreo 16 ani. :*

| IQOnly a răspuns:

Nu sunt fata dar oricum iti spun ca daca ai 15 ani nu inseamna ca trebuie neaparat sa ai prieten.Ca sa ai un prieten trebuie sa indeplineasca conditiile pe care le cauti tu.Inca nu ai gasit genul tau...continua sa cauti

| AdelinaC a răspuns:

Stai linistita, eu am 17 jumate si nu am avut niciodata.Asta pentru ca toti baietii sunt aceeasi poamahappyTu stai linistita ca iti vei gasi prieten cand vei intalni persoana potrivita!

| SMTHING a răspuns:

12; x

| Puuuf a răspuns:

Eu am prieten de la 11 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

12 jumatethinkinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la 16 ani, o sa-ti faci si t stai linistita ca dupa aceea o sati doresti sa nu mai ai.::love strucklove struck