| Visitor a întrebat:

Sall...intrebare pentru fete!happy voi chiar tot timpul asteptati ca primul pas sa-l faca baietii?

9 răspunsuri:
| a răspuns:

Nu intodeauna, dar in mare parte baietii ar trebui sa ia cuvantul.
Bye.happy

| mimiwewem a răspuns:

Bună.
Eu una da, asta aștept.

| MadMoan a răspuns:

Doamne fereste laughing De ce trebuie sa facem noi primul pas? Adica pana mea daca baiatul e timid (cum sunt eu)? Ce face baitu laughing) doamne

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mereu, pur și simplu nu am răbdare, dar încerc să îl stimulez. Știu că trebuie să muncesc pentru ceea ce am.

| Lou222 a răspuns:

De obicei da

| DemonvsAngel a răspuns:

Nu! De exemplu la mine e usor.

| baddgirl a răspuns:

Hey,
Nu neaparat,asta cu facutul primului pas de catre baiat mi se pare o tampenie,de multe ori relatiile longevive au luat nastere din intamplare,in care totul a venit de la sine,fara intrebari sau alte chestii. Daca e sa o luam logic,odata ce iesi cu cineva la plimbare,va apropiati unul de altul,va simtiti bine impreuna, se ajunge la un sarut, o atingere, intrebarea "vrei sa fi cu mine" nu-si mai are rostul, vine de la sine raspunsul.Multi considera ca baiatul trebuie sa faca primul pas ca vezi Doamne el e barbat, el ia initiativa, dar, cum am spus si mai devreme, treburile trebuie sa vina de la sine tongue

| MihaelaMiikii a răspuns:

Buna happy de obicei DA categoric laughing dar, depinde cat demult imi place tipul respectivwinking daca imi place mult merg si ma oc in parul lui, il tachinez...la mine de obicei treabaa asta vine de la sine happy bafta :*

| GgIiPpSsYy a răspuns:

Sincer,da.Asa e normal.Cum sa vina o fat a la tine si sa-ti zica"Auzi... vrei sa fii cu mine?". Majoritatea fetelor cauta baieti care stiu ce vor...nu lasi care sa se ascunda dupa fusta ei.
Sper ca te-am ajutat :*