| Aleks7 a întrebat:

Sall la toti! Cum pot face sa ma impac cu o fosta prietena? E drept ca ne'am certat din vina mea...Ma rog ideea e ca nu merge cu scuze.

Răspuns Câştigător
| MAndreea97 a răspuns:

Eu daca as fi foarte suparata pe iubit l-as ierta doar daca mi-ar dovedi ca-i pare foarte rau. tu de exemplu poti sa-i trimiti o felicitare gen "imi pare rau " si o flore eventual sa i le lasi in fata usii pe pres sa suni la usa si sa fugi ( mie mi se pare romantic).
Sper ca te-am ajutat si sper sa te impaci cu iubita ta, toate cele bune :*

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii ceri iertare.

| alexootza a răspuns:

Ai putea sa o suni si sa o inviti in oras la o cafea, iar acolo puteti vorbi despre asta. Bafta!

| asdasasasas a răspuns:

te prinzi de c*** si faci "ah! ah! oh!"

| Aleks7 explică:

Mersi de raspuns la toti! Dar funda o va primi MAndreea97 pentru ca a dat un raspuns bun si nu cere Funda!

| UnAnonimSmecher a răspuns:

Sall Alex,Eu daca as fi un locul tau, m-asduce spre ea si,, as pupa'o'' incearca si o sa te ierte...Si spune-i ca nu o sa mai faci asa ceva'niciodata. Atat am avut de zis >big grinbig grin

| aditzu_1254 a răspuns:

Fii sigur ca, cu scuze nu va merge trebuie sai demonstrezi ca nu vei mai fake cea ce ai facut