| xXx_6966 a întrebat:

FUNDA! Sall la toti! Cum pot face sa ma impac cu o fosta prietena? E drept ca ne'am certat din vina mea...Ma rog ideea e ca nu merge cu scuze.Cum pot si demonstrez cuadevarat ca'mi pare ft rau pentru ce-am facut,?

4 răspunsuri:
| SpecialGirl a răspuns:

Cumpara`i un buchet frumos de flori sau ceva ce stii tu ca ii place, surprinde`o, invit`o intr-un loc in care sa fiti doar voi 2.

| Nanutzu a răspuns:

Cumpara un trandafir rosu si o ciocolata milka in forma de inima. Du-te la ea acasa si cere-ti iertare si spune-i ca-ti pare foarte rau de ce ai facut si ca vrei sa va impacati. Daca aceasta refuza, nu mai incerca, nu este nici prima, nici ultima fata din lumea aceasta.

| andre3a92 a răspuns:

Pur si simplu demonstreaza-i! o vizita la ea aksa sau vorbeste cu prietena ei si convinge-o sa o aduca intr-un lokl dragut unde sa ii fi pregatit ceva,nu am refer la ceva scump, pur si simplu stati la o masa, apoi dupa ce vine mankti etc.dk o iei prin surprindere intr-un mod plaqt e cel mai posibil sa va impakti,dk nu accepta atunci inseamna ca ce ai facut a pus-o pe ganduri si va trebui sa insijti, dar nu foarte mult, lasa-i spatiu.:p

| BombonikPoxy a răspuns:

Pai ar trebui sa va intalniti numa voi doi undeva si ar trebui sa'i zici tot ce simti si faptul ca iti pare nespus de rau pentru ce s-a intamplat iar daca nu accepta scuze tale mai incearca big grin)poti sa o inviti undeva la o plimbare undeva sa fiti siguri, poti sa'icumperi ceva semnificativ ei adica ceva ce stii ca; i place ei apoi clarificati totulbig grin)sper ca te'am ajutatbig grin Bafta!