| Andrei296 a întrebat:

Sall la toti Skateboard-ari Am o intrebare nu e legat de frica sau ceva de genu.
Problema e urmatoarea : Placa mea e una foarte veche are cinci ani si nu e una proasta.
E una foarte buna ViVa sport din Germania
----Problema e ca i s-a luat greepul de pe ia si la schemele de genu [Ollie] si PopShovith---
iMI aluneca picorul ca sunt irregular si nu goofie fix unde ar trebui sa dau piciorul acolo aluneca.
Deci eu va vreau ajutorul sa-mi spuneti daca ar trebuie sa-mi iau alta placa sau alt greep Faza e ca placa are super-Konkave (nu stiu cum se scrie ) Si as vrea sa stiu si cum se pune Greepul pe laca si ar merge sa-mi explicat un video pe youtube mersi Anticipat Funda+VOT p.s Scz categoria dar e cea mai utiizata

3 răspunsuri:
| nExT11211 a răspuns:

Mi-am facut cont, doar ca sa raspund la intrebarea asta :))
In primul rand iti recomand un channel pe youtube despre skateboard, se numeste SlatinaSkateCrew si il gasesti aici
http://www.youtube.com/channel/UCszGu2q3M_bfW14n1W2XdAA
Uite un video tot de la ei in care te invata cum sa-ti schimbi gripul :)
http://www.youtube.com/watch?v=VLnbc3qlS8Q
Sper ca te-am ajutat
Recomandarea mea este sa-ti cumperi un grip nou.
Multa bafta! :D

| Andrei296 explică (pentru nExT11211):

Ms mult estii si tu Skater?

| nExT11211 a răspuns (pentru Andrei296):

A inceput sa-mi placa happy