| Andrei296 a întrebat:

Salut pentru toti skateri--------
----- Am o intrebare legata de un nou skate deja mi-am pregatit vechea placa care e mai batrana ca sora mea are aproape 6 ani sa-i pun deckul pe perete.-.-.-.-[Faza e ca restul componentelor sunt.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-. bune si pastrez doar axele si rotile am nevoie de urmatoarele placa Greep-tape Si Rulmenti de fapt doar unul dar mai bine imi iau patru
Ideea mea este dea a lua doar rulmenti si Greepul Si voi mai sta cu placa veche un pic pentru ca eu am decat 145 de lei
Deci daca ma puteti ajuta cu doua perechi de rulmenti buni la un pret pana in 120 lei. Deoarece un set up tine mai mult si deck o sa-mi iau mai tarziu iar greepul deja stiu de unde sa mi-l iau deci 120 de lei sa fie maximul. FUNDA scuze categoria dar observ ca toata lumea posteaza aicea.

Răspuns Câştigător
| RocketShip a răspuns:

Http://www.bmxmagazin.ro/......bec7-4839/ sunt buni astia si pretul este acceptabil

| Andrei296 explică (pentru RocketShip):

Am observat acolo cumva ca la acel pret de 95 de lei iti da 6 rulmenti?
Ca nu scrie cati imi da

| RocketShip a răspuns (pentru Andrei296):

Da

| RocketShip a răspuns (pentru Andrei296):

De fapt 8 stiam ca iti da