| Andrei296 a întrebat:

Sall la toti Skateboard-ari Am o intrebare nu e legat de frica sau ceva de genu.

Problema e urmatoarea : Placa mea e una foarte veche are cinci ani si nu e una proasta.

E una foarte buna ViVa sport din Germania

----Problema e ca i s-a luat greepul de pe ia si la schemele de genu [Ollie] si PopShovith---

iMI aluneca picorul ca sunt irregular si nu goofie fix unde ar trebui sa dau piciorul acolo aluneca.

Deci eu va vreau ajutorul sa-mi spuneti daca ar trebuie sa-mi iau alta placa sau alt greep Faza e ca placa are super-Konkave (nu stiu cum se scrie ) Si as vrea sa stiu si cum se pune Greepul pe laca si ar merge sa-mi explicat un video pe youtube mersi Anticipat Funda+VOT p.s Scz categoria dar e cea mai utiizata

8 răspunsuri:
| Deriol a răspuns:

Eu zic sa-ti iei alta placa, poti incerca un enjoi, deathwish sau toy machine, astea mi se par mie cele mai bune placi.

| Andrei296 explică (pentru Deriol):

Ce parere ai despre placile workers?

| Deriol a răspuns (pentru Andrei296):

Sunt destul de bune si ele, dar nu prea se compara cu toy machine sau deathwish.

| Andrei296 explică (pentru Deriol):

De unde le cumpar dintr-un Skate shop sau depe net ca As avea nevoie si de un pic de un link unde as putea sa le vad

| Deriol a răspuns (pentru Andrei296):

O sa caut maine niste linkuri si cu toy machine pana atunci poti sa tragi o privire printre urmatoarele:
http://www.u-man.ro/skate/placi
http://www.oldschoolshop.ro/shop/list.php?categ=3_9
http://oldschoolshop.ro/......roduct.php
ultimul link este cu deathwish, iar la penultimul poti incerca si baker, e de la aceeasi firma cu deathwish, la primul link poti gasi niste placi destul de bunicele si ele.
Succes!

| Andrei296 explică (pentru Deriol):

PLacile sunt super tari mersi mult de tot!
Faza e ca in primul link este doar deckul sau este tot skate ca nu pot sa-mi dau seama

| Deriol a răspuns (pentru Andrei296):

Doar deck-ul.

| BabanAndrei a răspuns:

Daca zici ca placa este bun atunci comanda-ti de pe net un grip nou si am pus si un video care zice cum sa ti-l pui : http://www.youtube.com/watch?v=zjmLDFizLos