| anonim_4396 a întrebat:

Azi e ziua indragostitilor sh vreau sa ma intilnesc cu prietena mea dar noi inca nu ne intalnim pursimplu prieteni da eu vreau sh o iubesc foarte tare sh ea pe mine toot si azi vreau sa ii daruesc o floare sh un cadou un trandafir si o cutie de raffaello ce ziceti asa ii placa cadoul meu? va rog frumos rs ) pe toti indragostitii va felicit si pe cei care nu au iubita va doresc sa aveti ca e foarte frumos cind ai o iubit ( a)

Răspuns Câştigător
| Kiduuu_5240 a răspuns:

Ar fi superbbig hug

tuturor fetelor le plac baietii care le fac cadou, nu fetele care le fac lorwinking

o sa te adorebig hug

BAFTAAA! Fundabig grin?