| Khero a întrebat:

Sall lume! am o problema sad mie imi cam place de o fata de la mine din clasa ( e super buna si super desteapta ), eu o plac enorm dar ea... ( in jur de 60-70 % chiar mai putin ) am aflat asta de la un prieten care presupune ca a fost cu ea ( nu il prea cred ) intrebarea este : cum sa fac sa ma placa? este un pic mai baitoasa, adica ii place sa joace fotbal ( ciudat), ii place berea(super) si sare in apararea baietilor, mai mult decat sare in apararea fetelor (exceptand prietenele ei care ar sari si la bataie pentru ele. ea sta intr-un complex de blocuri unde stau aproape toti coligii mei. eu stau cam departe de ea si imi e frica ca daca reusesc sa o fac sa ma placa baieti de acolo o conving sase desparta de mine ( sunt rai )ma puteti ajuta? am 12 ani cel mai important big grin iar ea e mai mare decat mine cu 4 luni. vreau sa o fac sa ma placa si sa se combine cu mine

Răspuns Câştigător
| cRistiNeL21989 a răspuns:

In primul rand,esti cam micut pentru asa cevahee hee dar daca vrei s-o cuceresti,fii u insati si daca cumva incearca sa iti dea atentie,nu te arunca deodata,totul se face cu calm si rabdare,invit-o la un suc, daruieste-i un trandafir rosu, (sunt innebunite fetele) si mai intai fii prieten cu ea, sa te poata cunoaste din interior, majoritatea fetelor au ca "cel mai bun prieten" un baiat, ceea ce unora li se pare ciudat, si in timp va aparea si dragoste(daca stii ce-i aia) happy

| Khero explică (pentru cRistiNeL21989):

Chiar sunt prieten bun cu ea, dar nu prea a dat semne ca vrea sa fie cu mine big grin

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

De obicei cu vointa stam bine, cu putinta stam prost. Calitatile tale fizice si spirituale sunt atuurile care te fac sa fii placut de o fata. La cei 12 ani ai tai, cum stai?