| Annaa_5032 a întrebat:

de ce baietilor le place sa-si pipaie prietenele?

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa se pun mai fierbinti. Le place sa le simta la orice atingere.

| Zenithf a răspuns:

Pai tu cand te duci la un magazin de haine, nu te uiti cum este materialul din care sunt facute hainele? Si baietii vor sa vada daca este buna 'marfa' pe care pun mana. big grin

| missbee a răspuns:

Pentru că orice băiat/bărbat își pipăie iubita?! I mean... o relație nu se rezumă la ținutul de mână și la condusul până acasă.
Pe lângă sentimente mai există și alte nevoi, sau na, experiențe plăcute care merită încercate cu partenera.

Răspuns utilizator avertizat
| ruPfashu a răspuns:

Sa vada daca nu au trei tate in loc de doua. Esti culmea cu intrebarile tale. happy

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Pentru ca au forme apetisantelaughing

| NoSmile a răspuns:

laughing vrei sa ne areti ca esti inteligenta? ca stii sa reformulezi intrebarea?rolling on the floor

| agentulagent a răspuns:

Este ceva firesc.

| Bababam a răspuns:

Cu ce ai vrea sa se multumeasca baietii de 14-15 ani... La o varsta mai inaintata pipaielile alea duce de multe ori la altceva. Dar la varsta frageda, este un sentiment de incredere pe care il capata baietii.

| george89 a răspuns:

Ca ii face sa se simta bine!

| Căpşunăăă a răspuns:

Pentru ca simt o satisfactie cand fac astalaughing

| Insomnii a răspuns:

Baietii (ma refer la cei intre 13-19 ani) sunt mai curiosi din fire si vor sa "descopere lucruri noi si in plus orice barbat este atras de "sexul frumos" (adica de femei).Dar daca un baiat inca-l masura cu atingerile nu ezita in ai da o palma sa sa-l advertizezi ca pana acolo poate merge.
Sper ca te-am ajutat.
P.S. va rog nu mai puneti aceeasi intrebare de 2000000 de miliarde de ori ca devine enervant.

| DenisaDenisuk a răspuns:

Am un prieten... nu mi s-a intamplat ( probabil di cauza ca e prea timid)
Cred ca baietii simt mereu o atractie pentru cine o fata / iubita

| 凸florina凸 a răspuns:

Este ft normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recomanzi cumva sa se pipaie intre ei?