| anonim_4396 a întrebat:

Sall! Pai acum cateva zile am auzit de un baiat despre care se vorbea mai mereu fiindca danseaza bine. Iar cand l-am vazut a inceput sa imi placa de el. Acum cateva zile nici nu stia ca exist, dar acum 2 zile a zis ca vrea sa ne intalnim fiindca i se pare ca sunt draguta. I-am zis ok si ieri ne-am intalnit. Totul a mers foarte bine. Dar cand am ajuns acasa mi-a lasat mesaj ca inima ii spune ca trebuie sa ne despartim. Atunci cand m-a luat de mana si mi-a spus te iubesc am simtit ceva, il iubeam, il iubesc. Dar eu i-am spus ca sunt bine si nu sunt fericita dar de fapt plang de cand mi-a trimis mesajul. Va rog dati-mi niste sfaturi.
~FUNDA!~

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

S-a jucat.
Cu tine,cu inima ta,cu sentimentele tale.
Stiu cat dor cuvintele astea,dar adevarul doare intotdeauna.
Fiind foarte popular probabil,e obisnuit sa faca mereu cuceriri si nu tine cont ca se joaca cu suflete...
Ignora-l, te rog, ignora-l complet, ca sa te poti linisti cat de cat...
Usor nu va fi, dar nici imposibil.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Asa iubesc unii baieti, scurt, dupa care le trece. Norocul lor este ca se gasesc fete care ii si cred.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acum cateva zile nu va cunoasteati. Cu trei zile in urma v-ati cunoscut. Cu doua zile in urma ati iesit impreuna si el ti-a spus ca te iubeste (?). Dupa ce ai intrat in casa ti-a dat mesaj ca trebuie sa va despartiti (desi, nu ati fost niciodata impreuna). Si tu ai inceput sa plangi?

Nu iti pot oferi un sfat, situatia in cauza imi depaseste capacitatea de a intelege.

| Springrain a răspuns:

Ceau.
Sa iti spun eu ceva... nu ai cum sa iubesti in cateva zile. Tu esti indragostita de el si de aceea simti ca fara el nu poti trai sau chestii de genul asta. Eu zic sa mergi mai departe ca pe lumea asta sunt o gramada de baieti si ai de unde alege. El nu e facut pentru tine daca iti spune asa ceva de la prima intalnire. Vezi-ti de viata in continuare, ca toate se intampla la timpul lor!

Bafta!