| ExXify50 a întrebat:

Sall pe cat e valentine's day si dragobetel funda primul rasp si repede

Răspuns Câştigător
| ColaCola a răspuns:

Pe 14 februarie este Valentine's Day iar pe 24 februarie sunt dragobetele.

13 răspunsuri:
| ChioruL14 a răspuns:

Tu unde ai trait pana acum, in scorbura? in halul asta...sa nu stii macar atata lucru. generatii de copii prosti

| ExXify50 explică (pentru ChioruL14):

Proasta mai zic eu cine e doar ca eu nu sunt genu asta si nu eram sigur pe cat cade dragobetele si am pus si valentine's day ca na sa fie ca poate mai sunt care nu stiu pe cat cade.si nu mai jigni ca te raportez ai grija cum vb.

| WweEdge a răspuns:

Valentine's day este pe 14 februarie si dragobetele sunt pe 24 februarie.

| Karinakari99 a răspuns:

Pe 14 februarie -Valentine's day(la catolici)
Pe 24 februarie-Dragobete(la ortodoxi)

Răspuns utilizator avertizat
| AGoofi a răspuns:

14 februarie :*

| MihaelaStyles a răspuns:

Dragobete este pe cat 24

| MihaelaStyles a răspuns:

Dragobete este pe 24-25 nu stiu sigur

| justandrey5000 a răspuns:

Valentine's day e pe 14 februarie, dragobetele pe 24 februarie

| DreamaGirls98 a răspuns:

Pe 14 februariehappy!

| michelle21 a răspuns:

14 februarie, funda

| michelle21 a răspuns:

14februarie

| Diaaneee a răspuns:

14 februarietongue