| BrunetaFitzoasa a întrebat:

Sall. Poblema mea este ca iubitul meu nu ma iubeste de ajuns incat as vrea eu. cred ca mai tine la fosta prietena... Ce sa fac,... :* :*

Răspuns Câştigător
| pisicutaanonima a răspuns:

Vorbeste cu el si zii daca el chiar tine la tine dar privestel in ochi cand il spui iar daca el evita sa te priveasca in ochi inseamna ca minte si ca nu poate sa-ti spuna cu exactitate ca tine sau nu la tine... tu ar trebui sa il iei la intrebari dar nu exagera. intreaba-l ceva gen: Uita-te in ochi mei si zi-mi cat de mult ma iubesti tu pe mine... sper ca te-am ajutat happy happy succes!

| BrunetaFitzoasa explică (pentru pisicutaanonima):

Multumesc raspunsul tau m-a ajutat te pup :*

| pisicutaanonima a răspuns (pentru BrunetaFitzoasa):

Nu-i pentru ce de aia este site-ul asta pentru a ne ajuta reciproc happy

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate este numai in imaginatia ta faptul ca el ar mai avea sentimente pentru fosta sau poate chiar ai dreptate, vorbeste cu el si lamuriti problema

| Adixuuu a răspuns:

Acceasi problema o aveam si eu, cand e in preajma ta si a fostei sa te uiti sa vezi cum seactioneaza daca este calm si se uita doar la tine cu drag nu mai are sentimente pentru fosta dar daca este incordat si nu stie ce sa faca este posibil ca inca sa o iubeasca iar el sa te foloseasca pentru a o face geloasa

| Azµre a răspuns:

Eu cred că nu e bine să mai faci acuzări la adresa lui dacă nu știi cu adevărat. Discută cu el dar ține departe discuția cu fosta prietenă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Îl mai laşi şi vezi dacă continuă aşa, e posibil să mai aibă sentimente de fosta încă, până se obişnuieşte, stai calmă.
Te pup!

| BrunetaFitzoasa explică (pentru anonim_4396):

Am sa fac acest lucru multumesc :*:*

| kiduţa18 a răspuns:

Discută cu el despre problema asta şi spune-i să-ţi spună sincer ce simte. Poate eşti doar paraonică şi ţi se pare că nu te iubeşte. Doar pentru că cineva nu te iubeşte cum vrei tu, nu înseamnă că n-o face din toată inima!

| Eu93llr a răspuns:

Buna. Incearca sa ai o discutie serioasa cu el. Sa spuneti exact ceea ce simtiti unul pentru altu, sa il provoci la un dialog in care sa dati cartile pe fata si daca dupa aceasta discutie, crezi ca tine la fosta mai mult ca la tine eu zic sa il lasi, meriti unul mai bun, care sa tina doar la tine, ca doar de asta e iubitul tau! Te pup:*