| anonim_4396 a întrebat:

Sall, sper să nu râdeți de mine sau să mă luați la misto dar în fine, să trecem la subiect:
M-am îndrăgostit de profa de română, ea are 21 de ani, eu am 13, ce ar trebui să fac, să-i spun?, Credeti ca ma va afecta în vreun fel faptul că îi voi spune?
*Cel mai bun răspuns primește funda*

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dragoste la varsta aia? Huh...cu siguranta doar au inceput sa se joaca hormonii prin tine.
In fine, nu ai sanse la ea, absolut deloc.
Foloseste-ti mainile, si o sa treaca.

| AmanoYuno a răspuns:

Nu te va afecteaza pe tine o afecteaza pe ea pentru ca fie te respinge fie ajungem la chestii mai grave. Si anume pedofilie care apropo este ilegala. I-L-E-G-A-L-A

| Butin a răspuns:

Slabe sanse deocamdata. Eu zic cand termini clasa a 8 a inainte de vacanta de vara sa ii spui. Dupa aia tu oricum pleci la liceu

| Denision99 a răspuns:

Învață copile. Lasă profesoarele și fetele.Fii atent la oră ci nu la posteriorul profesoarei în vârstă de 21 de ani.Cartea de ridică ci nu femeile!

| DrScurtu a răspuns:

Probabil ca are grija deja profu de mate de ea prin cancelarie

| 132435465 a răspuns (pentru DrScurtu):

Profilul de mate are vreo 65 de ani