| Stefan_Sebi_1985 a întrebat:

Am 14 ani si sunt impreuna cu o fata pe care o iubesc nespus de mult, dar am nevoie de ajutor. Probabil o sa radeți dar nu am avut niciodata un "prim sarut" pâna si eu râd cand ma aud. In fine, sa trecem la subiect. Când si cum ar trebui să o fac?(stiu ca si ea vrea asta dar, nu stiu cand sa o fac si cum na. =)
P.s. sunt mai timid

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| romeo78 a răspuns:

Oricând, sunteți în brațe, sunteți mai apropiați! Nu există nici o regulă! Lăsați lucrurile să vină de la sine! Prea multe întrebări, prea mult dacă distruge relația! Fiți voi înșivă și nu vă gândiți când, cum, ce se poate întâmpla!
Doar puțină discreție să nu fiți văzuți de persoane care vă cunosc părinții și ar putea vorbi despre voi! Lăsați liberă imaginația!