| lovestory2111 a întrebat:

Buna,as vrea sa ma ajutati cu ceva doar sa o luati in serios si sa nu radeti de mine sau sa ma luati la misto,...m-am masturbat in interior si nu mai sunt virigina...am 17 ani si cum as putea sa ii spun prietenului meu ca nu am intretinut relatii sexuale dar nu mai sunt virgina? ii pot spune ca am folosit ob-uri? Mi-e rusine sa ii sppun adevaratul motiv ( sper sa nu radeti de mine)

5 răspunsuri:
| MaDeclarFan a răspuns:

Nu are rost sa il minti, orice ai spune nu e destul de credibil. Mai bine ii spui adevarul ca sa nu isi piarda increderea in tine si sa nu inceapa sa creada ca cine stie cu cati alti baieti ai mai fost inainte iar el nu stie happy E ok, crede-ma ca mai urat va reactiona la minciuna decat la purul adevar happy :*

| neutrino a răspuns:

Ii spui cu aceeasi seninatate cu care ai facut-o, dar oricum, nu te va crede.

| HaHaGirl a răspuns:

Ob-urile nu te dezvirgineaza pentru ca nu ajung pana la himen... minte-l spune-i ca-i mai avut o relatie sau spune-i adevarul, va fi bine, crezi ca el n-a facut asta niciodata? daca ii spui va stii ca doresti sa simti sentimentul ala de placere si eu sunt sigura ca nu va lua in seama va fi in extaz probabil cand ii vei spune ca vrei sa faceti sex, good luck!

| Anonymous999 a răspuns:

Poti folosi minciuna cu ob-uri dar daca o sa-l iubesti nu o sa-ti placa sa-l minti.
Spune-i adevarul si daca nu te crede du-te la ginecolog si el il va lamuri ca nu ai avut niciun contact sexual.happy

| Torres92 a răspuns:

Cel mai bine e sa i spui adevarul
Tine cont de sfatul meu (Baiat)
exista riscul sa i faci pofta de sex...laughing

in orice caz adevarul e solutia castigatoare