| kristina94 a întrebat:

Sall! Stiu ca ma place si din comportamentul lui, dar si ca altii mi-au spus. Dar de ce el niciodata nu imi spune nimic?

5 răspunsuri:
| Sapphire a răspuns:

Poate este timid si asteapta sa faci tu primul pas.

| dOody a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatiehappy nu prea stiu ce sa cred. dar poate ca e prea timid sau ii e oarecum sa iti zica ceva stiind ce vor zice altii dupa aiahappy

| oanny91 a răspuns:

O fii timid.mai sunt si baieti timizi, dar sa stii ca numai e o regula ca barbatul sa vina sa vorbeasca cu femeia. poti incepe si tu o discutie cu el sti tu.sa va cunoasteati alea alea. poate asa prinde mai mult curaj bafta

| alessia a răspuns:

Pai. poate e timid. daca si pe tine te intereseaza de el baga-te tu prima in seama. logic daca nu esti si tu timida.(ti-o spun din propia experienta am patit si eu asa de multe ori):X:*sper ca am fost de ajutor cu ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate se simte prost sa ti zica. fa tu primul pas!