| LikeGreen a întrebat:

Sall TPU intrebarea mea este :
O fata ii place de mine suntem de aceiasi vartsta eu i-am spus ca nu-mi place de ea si cand vorbim pe mess imi spune ca ma iubeste insa eu nu o iubeam inca acum o iubesc si nu stiu cum sa-i spun am nevoie ede ajutor va rog mult

3 răspunsuri:
| Keyko a răspuns:

Asta e foarte simplu. Spune i ca sentimentele tale pentru ea s-au schimbat si ca acum tu o iubesti, ca iubirea vine in cele mai neasteptate momente, iar daca ea inca te iubeste si poate uita perioada aceea, ati putea sa aveti o relatie.

| xAnDyBoYx a răspuns:

Spune-i pur si simplu ca o placi si ca ti-ai schimbat parerea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună Robert.
Efectiv îi spui pe mess, dacă ţi-e mai uşor, ce sentimente ai pentru ea.
Dacă la început nu te va crede, îi explici cum stau lucrurile.