| gнσѕт a întrebat:

Sall TPU, acum cateva zile m-am certat cu un prieten si acel prieten care are 32 ani avea cont pe gladiatus pe locul 3, si bagase si bani in el. Eu i-am aflat parola si i-am luat tot de pe cont + ca i-am distrus bresla.Daca sar duce la politie si mar reclama ar putea sa afle unde stau sa vina cu politia sa imi dea amenda sau cum? Daca stiti ceva, si cateva argumente. Fundahappy Scuzati categoria

8 răspunsuri:
| PisicutaNebunatica a răspuns:

Sper sa ti se intoarca roata. foarte urat din partea ta

| Azµre a răspuns:

Ești nesimțit de două ori. Unul la mână ceea ce ai făcut se numește fraudă informatică. Doi la mână a postat unde nu trebuie. Așa că ești:
Nesimțit la puterea a doua!

| ywar a răspuns (pentru Azµre):

Exista la puterea a doua? Pentru astia s-a inventat binomul lui Newton.

| Azµre a răspuns (pentru ywar):

Se poate și mai rău...

| Cristiann25 a răspuns:

Are dreptate Azure.Gresesti platesti!

| SirGeo a răspuns:

Doamne ce nesimtit aveti dreptate oamnei buni asta e nesimtit laughing se vede ca e neam cu mine laughing ce amenda sa-i dea laughing stai m-a linistit ca nu te gaseste e un simplu joc nu patesti nimic daca furai de la joc era rau dar de la player nu-i nimic iti da ban sau acontu distrus daca te raporteaza la vreaun admin sau gm atat laughing

| gнσѕт explică:

Wow? dar ce am facut, l-am omorat?=)

| raveny a răspuns:

laughing maine FBI la poarta