| inna13nov a întrebat:

Acum o luna i-am spus unui baiat ca imi place de el. Dupa ceva timp l-am sunat sa iesim in oras, dar el era la strand asa ca nu puteam sa ne intalnim. Timp de 2-3 saptamani nu am mai vorbit de loc asa ca eu i-am trimis un sms in care l-am intrebat ce face si i-am zis ca n-am mai vorbit de mult timp apoi mi-a trimis un sms in care a spus: da stiu si bine. Credeti ca vrea sa il las in pace? Nu prea stiu cum sa ma comport cu baieti si sunt foarte timida.

Răspuns Câştigător
| fgch a răspuns:

Ah cam da. Daca vroia ceva de la tine iti spunea, facea cumva sa iesiti la intalnire si nici nu iti dadea raspunsul acela din sms("da stiu si bine") tongue. Daca e vorba de a avea o fata pe care o plac, baietii sunt in stare de foarte multe si ar face cam orice sa aiba o intalnire cu respectiva.Eu as zice sa il uiti, incearca sa gasesti pe altcineva.multa bafta >big grin