| Πανα_Αλέξανδρος_1995 a întrebat:

am 15 ani si am un penis mic in stare flasca 4cm si in erectie 8cm ce sa fac?

13 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Baga multa laba

| corbulalbrosu a răspuns:

Poti doar spera ca in urmatorii 4-6 ani de dezvoltare fizica, pana vei ajunge la maturitate, sa se dezvolte si penisul tau odata cu restul organelor corpului si sa creasca in lungime cu cel putin/macar 3-4 cm.

| Emilian65 a răspuns:

Lasa-l in pace. Va creste natural si va ajunge la marimea normala pana te insori.

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Freaca-te de covor.

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

Sa stai linistit ca nu o sa ai ce face cu el!

| Lycan a răspuns:

Sa astepti in **** mea

| doctorul71 a răspuns:

Deci:
1. Aduci penisul in stare de erectie
2.Il pozitionezi in cantul usii de la camera.
3. Inchizi usa peste penis.
4. Suni la salvare(112) si le spui ce ai facut.
Pana vine salvarea repeti pasii 2 si 3

| IonelaaYoni a răspuns:

Asteapta sa creasca mititelu laughing

| max21 a răspuns:

Lol! Am 13 ani cand ii sculata are 14 cm(poatei prea de mare)

| danielcristi98 a răspuns (pentru max21):

Lăudate în alta parte

| danielcristi98 a răspuns (pentru max21):

Trebuie să-l lași sa crească singur deoarece penisul se dezvolta pana la 20 de ani.Mai ai timp de masurat când mai crești. Lasă-l în pace sa crească singur

| Ovafu a răspuns:

Laba

| Bailor a răspuns:

Iei viagra