| sdbsjdas a întrebat:

Am 16 ani Si as vrea sa stiu daca ma puteti ajuta cu asta : Ce sa fac sa am un penis mai mare? Dau funda+vot

Răspuns Câştigător
| Geniussa a răspuns:

Ia viagra.

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Umfla l, oricum mainii tale drepte nu cred ca ii pasa cat de mare este.

| Spartanul07 a răspuns:

Gata cu prostia... nu imi bat joc d tine ca astia de mai sus. daca ai un penis mik nu stiu ce ai putea face... nu exista remediu. vorbesc din surse sigure

| braga a răspuns:

Te freci cu el de covor

| sebysebyca a răspuns:

Leaga-l cu o sarma, de gard si trage cat poti de tare! daca gardul e rezistent, poti sa-l faci pe mutu de orice lungime vrei! vezi sa nu depaseasca 50 cm, ca o sa platesti impozit la stat!

| crackk a răspuns (pentru sebysebyca):

Sebyca ma omori ma jur rolling on the floor))))) uite ca nu pierd timpul degeaba pe aici =]]]

| catalin02 a răspuns:

Sunt acele pastile vimax, el de la sine nu se va mari laughing

| sdbsjdas explică:

Ma spuneti simplu nu mai radeti fiti mai seriosi

| sdbsjdas explică:

Se pare ca aici nu este Toti pentru unu

| andreahanii a răspuns:

Mai bine mica si jucausa decat mare si bleagalaughingwinking