| Dari234 a întrebat:

am o problema destul de ciudata... câteodată am asa imagini in cap cu prostii cu sex si penis asa imi vin fără sa vreau si nu stiu de ce si deja de mult timp sunt asa si as vrea să-mi treacă ca mereu ma simt aiurea si rau...nu stiu de ce is asa ca si cum nu imi pot controla mintea...ma puteți ajuta? Sunt fata.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Varsta.Mai arunca si tu cate o virgula prin texte, cand mai scrii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

O sa iti treaca pe la vreo 45-50 ani, pana atunci...

| corbulalbrosu a răspuns:

Aceste ganduri iti revin in minte si in imaginatia ta deoarece hormonii din organismul tau si-au inceput activitatea.Nu esti prea explicita in exprimare insa cred ca este vorba despre autosatisfacere (mast urbare) si nevoia de a-ti linisti starile de excitatie.Nu este nimic gresit sau rau in satisfacerea pornirilor de natura s*xuala si atingerea unui echilibru intre dorinta si vointa.

| kevincube a răspuns:

Este dovedit ştiinţific că bărbaţii se gândesc la sex de 10 ori mai des decât femeile de aici se deduce că şi femeile se gândesc, ce-i drept mai rar dar e normal s-o facă. Obişnuieşte-te cu asta pentru că la un momendat or să-ţi fie de folos când vei avea cu cine să le pui în practică.