| Unicum a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru, stimaTi utilizatori. Deci sa incep ca am 15 ani (peste 1 luna fac 16) si prietena mea 16 jumate. Ne intalnim de 1 an si am decis sa o facem. ne-am dezbracat sarutande-ne si alea-alea... mi s-a " sculat " putin si am imbracat prezervativul, i-am " introdus-o " si imi era penisul " moale " cred ca baietii ar trebuie sa inteleaga despre ce merge vorba, deci mi s`a " sculat " insa imi era moale si am incercat citeva minute sa se faca " tare " insa n`am reusit. ( Ma simt penibil in fata prietenii mele, mi-a zis ca mai asteptam atunci, si vreau sa o facem de ziua mea, peste citeva zile. Daca mi se intimpla asta iar? Ce fac? De la ce mi s-a intimplat asa ceva? Tin sa precizez ca mi s-a sculat si s-a " marit " fata de cum sta obisnuit, insa imi era " moale "... vreau ajutorul vostru, baietii poaTe s-au intalnit cu asa ceva?! PleaSe Help!

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sunteti amandoi niste copii, nepregatiti fizic si psihic pentru sex. E normal sa vi se intample asa. Discutati urgent cu parintii (mai ales ea trebuie sa ajunga repejor la ginecolog). Pe tine te-ar putea ajuta un psiholog sa-ti iesi din idei si sa ai o viata sexuala normala cand vei mai creste.

| Unicum explică (pentru Brigaela):

Problema a fost in mine, nu in ea. am ramas virgini, n`are de ce sa mearga la ginecolog. Si in privinta psihologului, nu stiu de ce mi se intampla asta, eu chiar imi doresc s-o fac. dar...

| Brigaela a răspuns (pentru Unicum):

Virgina este o persoana care n-a a vut nici un contact sexual, deci nu mai batjocori ideea de virginitate. Daca are himenul intact, nu va fi consultata de ginecolog, dar o discutie e bine sa aiba. Da, tu iti doresti, dar nu esti capabil fiindca esti doar un copil. Esti precum o fetita de 3 ani care umbla in pantofii cu toc ai mamei. Ea vrea, dar nu va merge elegant fiindca nu poate. In plus, ea este extrem de mica pentru a-si incepe viata sexuala si probabil stii si asta, fiind o inhibitie in plus faptul ca faci o asemenea prostie care ii ruineaza ei sanatatea (adica probabil tii un pic la ea si intr-un fel iti pare rau de ceea ce va urma pentru ea)

| Unicum explică:

Sau poaTe nu ma exciT? Adaug ca prietena e f sexy... si n`as avea cum sa nu ma exciT (

| MrAlex a răspuns:

Numai face laba des...ca iti trece cheful big grin pastreazate pentru iubita tawinking sigur se va scula si vei avea chef dar mai intai excitativa reciproc si dupa treceti la actiunewinking succes

| Unicum explică (pentru MrAlex):

Sa stii ca in 1 rand m`am gandiT la asta, vreo 4 zile n`am priviT nimic erotic, nu m`am masturbat, adica sa nu ma exciT deloc! si peste 4 zile ne vedem, ne dezbracasem doar sus ( fara pantaloni ) si parca mi se " scula " insa oricum simteam ca iar e " moale " si n`am riscaT sa ne dezbracam si sa incercam iar...

| oOoBrBoOo a răspuns:

Poate nu ai avut chef si de aia altfel nu stiu

| Phoenix231 a răspuns:

Pfaa prietene, nu mai face laba mereu, si daca e inainte iti sugerez sa o pui pe prietena la putin oral sa ejaculezi odata, asa vei tine si mai mult si in gura nu se va mai impuia, asta s-a intamplat din cauza ca ai fost speriat de necunoscut.
P.S: dupa ce ejacculezi odata vei tine mai mult cand vine sexul in sine... Mult noroc si nu uita de prezervativ.

| 69X69x69 a răspuns:

Saraca sad ia viagra, la varsta voastra o fi prea devreme de 69 thinking se scula automat

| Unicum explică (pentru 69X69x69):

Hai ma fii serios, amn2 la o asa varsta, si suntem virgini. sa incepem cu oralu.e prea de tot

| Phoenix231 a răspuns (pentru Unicum):

Atunci un HandJob

| Andreii_Andrei_1995 a răspuns:

Ba singurul raspuns era faza cu masturbarea care o ziso mr alex...in rest...ia si tu o viagra acolo pentru orice eventualitate

| Andreii_Andrei_1995 a răspuns:

Sau incepe sa iti placa baietii