| anonim_4396 a întrebat:

Salut, vreau si eu un răspuns cat mai concret, multumesc.
Deci acum cateva zile am fost cu o fată în pat, cand am dezbrăcat-o si am mângâiat-o era sculat, cand am vrut sa facem altceva, cand am incercat sa o bag se lăsa toată moale.
Mentionez ca pot ejacula si cand mă uit la filme pentru adulți se scoala.
Dar când vreau sa fac sex se lasa moale, oare de ce?

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Acum poate inteleg si altii de ce recomand mereu sa nu se exagereze cu masturbarea, desi da, si supraexcitarea si timiditatea si inoranta pot contribui la aceasta situatie.
Dar ea de ce nu pune mana sa te stimuleze si sa te ajute?!
Deci daca esti dintre cei care se masturbeaza des, redu la o data la 4-5 zile, fa ceva sport in aer liber, mananca fructe si salate si 3 nuci pe zi, fara tigari si prajeli si alte alea nasoale.
Success si tine-ne la curent!

| RoCkKiD a răspuns:

N-ai nimic, esti doar stresat.

Simplul fapt ca initial ai erectia ne spune ca esti sanatos problema e ca daca esti super stresat ca nu stii ce faci/nu te descurci etc... tot stresul ala e moartea erectiilor.

| Violleta2022 a răspuns:

Probabil de la prea multa masturbare!

Răspuns utilizator avertizat
| Gofigi a răspuns:

Stai pe spate relaxat și las-o pe ia sa facă toată treaba

| zuppyby a răspuns:

Ai mai facut vreodata asta? Probabil esti doar stresat...