| AnonimaAnnONImAA a întrebat:

Am o intrebare... Deci eu sunt in clasa a VI-a, imi place de un baiat de a 8 a. Sunt din Bihor. Deci, il cunosc de aproximativ un an. Anul tecut el facea cu mine Karate, si inainte de a veni sensei in DOJO eu si el ne simteam superb impreuna. Dar el avea prietena si cand am aflat a plans mult si imediat dupa am mers la karate si el m-a intrebat daca sunt racita LOL ( aveam ochii rosii de la plans ). De atunci am fost cu un alt baiat, nu dau detalii, si alaltaieri m-am despartit de iubitul meu deoarece nu il iubeam pe el, il iubeam din nou pe baiatul despre care povesteam. Am mers la el in clasa la cateva ore de franceza ( iau meditatii la franceza la la 10 la 11 si o ora merg cu diriga la 8 A- clasa lui - si stau acolo pana incep eu orele la 12 ) si odata am stat in spatele lui la un test si se intorcea la mine, si cand vedea ca ma uit la el isi intorcea privirea imediat. Astazi de 1 martie nu mi-a dat niciun martisor( nu ca m-as fi asteptat la asta ) dar a dat la colegele lui si pe una a imbratisato ( nu stiu daca pentru ca ii daduse martisor sau pentru ca o iubeste pe ea si nu pe mine ). Nu stiu ce sa mai fac. Ajutor? Credeti ca ma place?

P. S. 1 : Un prieten de-al meu X la intrebare pe acest baiat daca ma place ei X mi-a spus mie ca o raspuns "nici in visele ei", dar nu stiu daca era adevarat pe motiv ca la X ii placea de mine atunci.

P. S. 2: Nu prea vorbeste cu mine la scoala, abia ma saluta, iar pe ess nu vorbeste deloc cu mine.

Voi ce credeti, ma place? Macar un pic. Dau funda la cel mai bun raspuns. ( va rog argumentati de ce ma sau nu ma place )

Răspuns Câştigător
| Rawwrr a răspuns:

Nu cred ca te place deoarece candplaci sau iubesti un om vrei sa vorbesti cat mai mult cu respectivul, nu sa il evita sau sa ii oferi indiferenta. Daca te-a vazut astazi si nu ti-a dat nici un martisor nu merita sa te mai gandesti la el.Bafta! Funda?

2 răspunsuri:
| jokerul88 a răspuns:

Fetita du-te si uitete la Scooby Doo lasa dragostea pentru mai incolo

| Andreea_Andreea_1985_sJOm a răspuns:

Treci peste gaseste un baiat mai mic de-o seama cu tine