| crazygirl444 a întrebat:

Deci! am 2 prietene, una dintre ele are un iubit si cealalta nu, mie imi place de un tip din clasa a 5-ea acum sunt in a 7-ea si iarasi imi plaace, in ultimele zile am observat ca prietene mea se da le el! dar eu nu i-am spus nimic despre faptul ca mie imi place dora cealalta prietena stie de acest lucru, dar ea nu ia spus (sunt sigura de asta) acum o saptamana am vorbit cu el pe mess si mea spus ca ce mai faci draga mea si chesti de astea! am flirtat! dar luni cand am mers la scoala a intrat in clasa si mia zabit si de atunci nu am mai vorbit foarte mult lui ii placea de mine in a 5-ea si in a 6 ea un pic, dar dupa aia el a fost impreune cu prietene mea care acum se da le el....si de atunci nu mai stiu aproape nimic (nu stiu daca ma place sau nu) nu stiu ce sa fac cu prietena mea,fiindca am aflat ca este a profitoare si nu suprta faptul ca as putea fi mai buna decat ea, la orice lucru, ce sa fac cu ea si oare el ma place!? va rog sa imi dati niste raspunsuri sunt curiioasa sa vad voi ce credeti! MULTUMESC!

1 răspuns:
| MonsterEnergy a răspuns:

Da.