| AlexUtza3q a întrebat:

am o intrebare, mie imi place de un baiat si nu stiu daca si lui ii place de mine, adica el are prietena si am incercat sa fim pentru o perioada impreuna dar nu am putut, acum cand intru pe mess el ma intreaba mereu ce fac, imi trimite :*si ieri i-am spus ca ma simt rau si el a spus asa ::: daca iti dau un kiss iti trece? si mai multe lucruri, se uita la scoala la mine, si cu toate astea am auzit de la cineva ca s-a sarutat cu prietena lui, nu stiu ce sa mai cred, voi ce credeti ma place?, si inca ceva eu cand intru pe mess si e si prietena lui pe mess isi pune dnd, si cand prietena lui nu e pe mess vb cu mine, ce credeti?

6 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Hmm... poate doar i se pare că eşti simpatică.
Oricum, vorbeşte deschis cu el despre chestia asta. Întreabă-l dacă te place. Sau dacă mai are de gând să încerce să fie cu tine. Şi dacă ar vrea, spune-i să aleagă între tine şi prietena ta. Punct. Altfel nu merge.
Şi stai, dacă s-a sărutat cu ea nu înseamnă că o şi place automat.

| ionika17 a răspuns:

Cred ca v-a place pe amandoua. Daca vrei sa fi cu el spune-i sa se desparta de prietena lui. Vorbeste cu el, si daca nu vrea lasa-l in pacehappybafTa!

| Ancutzica_1406 a răspuns:

Da va place pe aman2... Sau poate de tine vrea sa-si bata joc. happy spune-i lui ca sa inceteze are prietena, si sa se mai linisteasca cu vorbitul asa cu tine. Daca ei sunt impreuna nu-i despartii! sa nu afle prietena lui ca vorbeste cu tine, ca ai putea face! Daca si tu il placi da-i pace!, si poate mai tarziu va fi ceva!

| ஐAdeஐ a răspuns:

Cred ca te plc...adica mnoah faza cu :* nu poti sa sp ca o face orice baiat oricui... poate ca at cand prietena ii pe mess vb cu ea si poate ca ii mai geloasa si de aia isi pune DND nu stiu sincer nu te pot asigura dar cred ca te plc
Sper ca te-am putut ajuta!kiss

| Johanna_2621 a răspuns:

Um. din moment ce e prietena lui normal ca o saruta. Daca ar vrea sa vorbeasca cu tine ar vorbi si cand prietena lui e online ca fata aia nu are de unde sa stie cu cine mai vorbeste el. Din ce motiv nu ati putut sa fiti impreuna? Cati ani aveti?

| MosonitorA a răspuns:

Cred ca te place.adk nu stiulaughingeu asa cred fiindca un baiat nu e asa de dragut cu tine decat daca te place sau daca va cunoasteti de mici.happy. sper ca ti'am fost de ajutor

pa!:*