| Anonimaaaxgar a întrebat:

Sall,TPU! laughing) Am o întrebare și vreau să scuzați categoria( este cea mai accesată). Deci, eu locuiesc la țară și trebuie să mă mut la oraș. Vreau sfaturi cum ar trebui să mă comport la oraș?

6 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

O sa vezi ca multi de la oras se comporta ca la tara laughing
deci nu o sa ai nicio problema de adaptare. dimpotriva

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te comporti normal. Ce e asa de special? Cei de la oras merg pe apa crezi? Nu.

| OMFGConrad a răspuns:

Cum vrei.

| CtrlAltDelicious a răspuns:

Nu prea sunt sfaturi pe care poti sa le primesti, o sa te invete orasul ce trebuie.Si eu am fost la fel,eu am invatat totul de la prietenii mei,mi-am ales un anturaj potrivit,baieti mai emancipati,cu bun simt,de la licee bune,nu tarani de la Mecanica sau mai stiu eu ce.
Singurul lucru pe care trebuie sa-l stii este sa fii prietenos si respectos cu toata lumea.
Viata asta este formata din vibe-uri, daca tu trimiti vibe-uri pozitive peste tot in jurul tau, si tu la randul tau o sa primest vibe-uri pozitive, tine mine.
Daca ti-am fost de ajutor ma bucur, salut!