| igrec005 a întrebat:

( Scuzati Categoria). Vreau si eu sa stiu daca pot cauta persoane pe fb numai dupa unul din nume si orasul in care locuiesc, sau numai dupa oras. Va rog, imi trebuie urgent respuns al intrebare, dau funda!

1 răspuns:
| anem0na a răspuns:

Persoane pe facebook se pot cauta si dupa unul din nume si dupa oras. Din pacate daca cauti doar dupa unul din nume rezultatele pot fi cu milioanele si e foarte putin probabil de a gasi perosana respectiva. Cel mai eficient mod de a gasi o persoana pe facebook este link-ul care ti-l poate da persoana respectiva.