| alexandru997 a întrebat:

Am o problema mie imi place de o fata dar fetei de care imi place mie, ii place de alt baiat! Cum pot sa ii spun ca o plac.(sa nu imi ziceti genbig grinu-te si spune-i in fata etc)Vreau sa fie cumva discret...Raspunsul cel mai bun primeste FUNDAA

4 răspunsuri:
| Wihox a răspuns:

Man. Daca ii spui pe facebook ii dai sansa sa te respinga cel mai usor. Gandeste-te in primul rand ca atat de mult cat o placi tu, asa de mult il place si ea pe baiatul ala. Deci ai grija. Nu ai cum sa ii schimbi gandirea. Incearca sa ii fi prieten, o cunosti si poate va iese ceva. Am inteles ca fetelor nu le plac subtilitatile.

| Danysan a răspuns:

Cel mai simplu ar fi sa o scoti de cate ori in Oras si sa inceri ca faci cu ea atingeri si sa bati apropouri.Vei intelege daca te place si ai vreo Sansa cu ea. Restu o sa vezi pe pe parcurs!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ii spune ca o placi. Doar da-i de inteles. Incepe sa vorbesti cu ea, si iesiti, simtiti-va bine, sau ia-o de mana cand treceti strada impreuna. Lucrurile astea marunte ii spun ca iti place de ea, si e foarte posibil sa-ti raspunda la fel!

Răspuns utilizator avertizat