| anonym000000 a întrebat:

am si eu o problema big grin eu am 18 ani. peste ctv saptamani iar prietena are 14. si vrea sa facem sex. eu ma tot gandesc ca daca fac. sa nu am probleme pe urma. ce sfaturi imi dati? fundita

15 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sfatul meu este sa-i bagi mintile in cap.
Nu stiu in ce fel vei reusi lucrul asta,tu o cunosti mai bine,dar refuzand,nici pe ea nu o nenorocesti, nici tu nu-ti bati cuie in talpi singur!
Ea nu are minte, tu ai.
Bafta!

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Daca o faci si printr`un nefercit accident ea ramane insarcinata, atunci sa vezi probleme!winking
Sfatul meu este sa ii explici ca nu e bine happy

| cHoCollaTeFllory a răspuns:

Nu o face!happy

| FrozEenSoul a răspuns:

Hmmm, dupa parerea mea ar fi bine sa nu faci ca mie ca te vad dupa gratii laughing. Macar daca era majora mai era cum mai era, scapa mai repede. Dar daca faci si dupa ii zice lu masa ca ai facut? Cine ajunge la inchisoarE? Incearca sa ii zici ca nu totul se rezuma la sex. Asta a fost sfatul meu. Bafta si success

| *Lyttle.me* a răspuns:

Hey there!winking
In primul rand gandeste-te bine.
In al doilea rand, daca ar fi sa va despartiti si voi ati facut-o deja, ei ii trebuie dovezi ca sa te puna pe tine la pamant sa spun asahappy (daca vrea sa-ti faca rau) ca daca ar fi asa usoor.marea majoritate din baieti ar ajunge la parnaieoh go on. Dovezi.si dupa aia consecinte, ca asa poate veni orice fata sa spuna ca tu ai profitat de ea.
Eu acum nu spun asta ca sa ai drum liber, doar sa-ti scot din frica pe care o ai si miile de intrebari pe care ti le pui. N-are dovezi, nu ajungi acolowinking

| antonG a răspuns:

Chestia e cu dus si intors. Pe de o parte, ceea ce vrei tu se practica. Au practicato sute de mii si nu a patit nimeni nimic. Pe de alta parte, in mod normal e ILEGAL. Daca Garcea ar citi pe TPU intrebarea ta ar trebui sa se autosesizeze, sa ceara IP-ul administratorilor si sa ia masuri. Totusi la 14 ani e mult prea mica. Daca se afla chestia (va certati si vrea sa se razbune, povesteste parintilor, este dusa la un control ginecologic etc.), si esti reclamat (de ea, de parinti), risti foarte tare sa faci parnaie. Daca stii despre ea ca este o tipa ai carei parinti sunt foarte severi sau au "relatii" - fiica de afaceristi, oameni politici, oameni ai legii etc., parerea mea este sa excluzi din start varianta de a da acolo. Nu se stie cum poate rasufla povestea.

Lasand asta la o parte, nu ai vazut ca vuiesc ziarele despre proful de sport (major) care a dat si el acolo la o parasuta (minora de 17 ani jumate) si acum risca sa serveasca fo' 20 de ani de puscarie?

| Missdaydreaming a răspuns:

De acord cu ceilaltiwinking daca va certati te da pe mana politiei. e totusi de admirat ca nu esti tu cel care insista si ca ai o relatie cu ea fara sa vrei asta happy

| aleSsialeXxia a răspuns:

Pai si cu voia ei poti ajunge anchetat.pentru ca ea inca nu are 15 ani, inainte de 15 ani daca se intampla relatii sexuale si cu voia ei si fara,tu o sa fi anchetat,si ghinionul tau este ca esti si major poti sa intri la corupere de minori, te-as sfatuii sa nu o faci, sau sa discuti cu ea despre asta... sper ca am putut sa te ajut...gandeste-te bine ce faci
funda?big grin

| RxTx a răspuns:

PUSCARIA TE MANANCA VRE-O 15 ANI!

EXISTA INSA O VARIANTA

sunt tari in care nu este ilegal sa faci sex cu minore asa ca...
dar nu stiu cum poti ajunge cu ele acolo

citeste si tu legislatia intereseaza-te de exemplu am auzit ca in Suedia merge de la 16 ani sau poate chiar mai putin intereseaza-te

Acum ai incurcat-o daca faci ceva in ro
esti urmarit
tel cred ca iti sunt ascultate
ca ai fost fraier si ai postat problema pe net
acum un pas gresit si te trezesti cu catusele la maini

bucuria pu_ii durerea capului!

| firelord66 a răspuns:

Eo zic sa nu o faci!

| madutza90 a răspuns:

Pff.ce fel de prietena ai daca la 14 ani vrea asta? nu o face!

| cocoeu a răspuns:

Si va mai intrebati de ce va lasa fetele. daca nu o **** o sa vii peste vreo luna cu o alta intrebare gen de ce m-a lasat? sau te-au speriat astia ca faci puscarie? ar trebui sa fim toti baietii inchisi ca am facut sex cu o minoa, bine aproape toti ca u nu faci parte din categorie.crezi ca o sa te astepte pana devine majora? intra in randul lumii si ****-o

| daryadarya a răspuns:

Pai daca ea vrea de ce sa o refuzi...nu ai ce sa probleme sa ai din moment ce a vrut ea. pusy:*:*:*

| alexsacalaz a răspuns:

Eu zic sa nu incerci daca peste cv timp va despartiti si ea o sa vrea sa-ti faca raw si se duce la politie asta e parerea mea plsss funda

| Haio a răspuns:

Nu faci nici o pârnaie stai chill. Doar în cel mai rău caz dacă depunde plângere şi se demonstrează asta (cam greu dacă o faci cu prezervativ) ţi se deschide dosar şi cel mai probabil iei cu suspendare. Am prieteni cu fapte mai grave care n-au păţit nimic.