| youyouyouyou a întrebat:

Salut am o problema.
Nu pot sa-mi fac o prietena
pentru ca
mereu ma gandesc ca sunt altii care arata Mai bine de cat mine
si ea s-ar indragosti de aia.
Deci am de facut?
Va rog dati-mi sfaturi (dau funda).

Răspuns Câştigător
| DaniiDan a răspuns:

Stai linistit prietene, degeaba arata altii mai cumva daca simte ceva cu adevarat pentru tine. Dar prima data trebuie sa ai incredere in ea.

2 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Prima data trebuie sa ai incredere in tine, nu in ea. Tu ai stima de sine scazuta, aici trebuie sa lucrezi. De ce ai crede ca altii sunt mai buni decat tine sau arata mai bine? Fiecare este unic in felul lui, in functie de asta ne alegem partenerii in viata.

| youyouyouyou explică:

Pentru ca daca nu arati bine nu te baga nimeni in seama!
simt ca imi este imposibil sa am pe cineva care sa ma iubeasca....nu stiu de ce
Nu imi este rusine de mine, imi este rusine de persoana mea!