| loverboy2101 a întrebat:

SALL TPU.As vrea sa stiu cum ii spun unei fete care ma considera doar prieten ca o plac.Sunt in clasa cu ea si mergem impreuna acasa cu inca un baiat.

Răspuns Câştigător
| adrian1717 a răspuns:

Daca tot mergi cu ea acasa incerca sa te dai putin pe langa ea azi o inbratisare maine un pupic si a 3 zi ii spui pur si simplu mie imi place de tine si vezi ce zice ori ce ar fi nu te da batut pentru ca nu are sens succes

Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Prinde un moment singur cu ea, şi spune-i ce simţi şi ce sentimente ai!
Vezi şi asta că poate ajută:
http://sfaturi.dring.ro/cum-sa-cuceresti-o-fata-433.html

Răspuns utilizator avertizat
| bogdan72 a răspuns:

Scapa de celalalt (il rogi frumos, ii zici mai in treacat ca ai vrea sa incerci - de obicei noi ne intelegem, ca baieti, intre noi la faze de genul asta).
Dupa, pe drum, vezi si tu cum ii zici ca sa nu para nici ca esti disperat, nici foarte indiferent, nici ca ai fi disperat daca refuza (si se duce naibii toata prietenia), nici ca nu simti chiar nimic-nimic.
Succes!

| loverboy2101 explică (pentru bogdan72):

Celalalt e mult mai scund ca ea si nu se potrivesc iAR el are prietena

| bogdan72 a răspuns (pentru loverboy2101):

Nu la asta ma refeream. Scapa de el ca sa fiti doar voi doi. Ar fi ciudat sau jenant sa fie si altcineva in timp ce vorbesti cu o fata de treburi din astea.

| Spuse_Peste_Cuvintele_1997 a răspuns:

Da,spune-i direct. Daca nu vrea asta e.Mai bine decat sa tii in tine.Nu ai nimic de pierdut, oricum, si stii cum se zice nu risti nu castigi.Crede-ma asa am facut si eu. Rezultatul a fost bun!winking

| muta a răspuns:

Intreaboo pur si simlplu daca are prieten