| andreydanyel99 a întrebat:

caut si eu o prietena care sa am o relatie de lunga durata cine vrea sa imi dea accept la id:andreydanyel99 si sa ma descriu putin cum arat:Am ochii albastrii, sunt destul de inalt, parul este blond spre negru si alte chestii vi le mai spun eu pe yahoo care vrea ii dau funda dar sa nu fie baiat care se da drept fata ca ii cer poze big grin va rog din suflet si apropo am 13 ani sa fie o fata de 12 sau 13 sau 11 ani si sa nu poarte ochelari si sa aiba putini pistrui pe nas atat ca imi plac fetele cu pistrui pe nas scuze de categorie big grin

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici depinde si unde stai....se pare ca semanam putin.dar eu am 14 ani.big grin.happy ce fac iti iau id sau nu?laughing

| andreiiutu a răspuns:

Nu e site de matrimoniale. Si lasa laba, pune mana pe o carte.

| andreydanyel99 explică (pentru andreiiutu):

Daca nu stii sa dai un raspuns mai taci vezi-ti de treaba ta

| alin12121212121212 a răspuns (pentru andreydanyel99):

Nu tu esti seful

| andreiiutu a răspuns:

Sa raspund la intrebari este treaba mea momentan. Si pentru a da un raspuns imi trebuie o intrebare. Cum tu nu ai pus una nu pot decat sa imi dau un punct de vedere. Apropo sa imi zici si mie daca ti-ai facut "prietena" cu pistrui si fara ochelari.winking

| cristynacris a răspuns:

La ce scoala esti?

| ralu5567 a răspuns:

Da-mi accepttongue

| Marianacebanmary a răspuns:

Sall ...am 12 ani sunt cu parul blon am putini pistrui pe nas si apropo nu port ochelari cstati yahoo n-am dar am odnoklasniki

| CathalynutzaTha a răspuns:

Sall!
Ma cheama Catalina, am parul saten deschis, ochi caprui, si st inalta, da-mi buzz pe mess Id dau personal.
sa-mi dai accept.
PwP! :*