| benqqqq113 a întrebat:

am o problema cu parul... Nu stiu cum sa mă tund, am Parul blond, ochii albastrii si sunt înalt, as vrea o tunsoare medie-scurta, nici prea golanesc, dar mai smechera laughing

Cel mai bun are vot si funda

Răspuns Câştigător
| TheCuriousMonkey a răspuns:

Asta depinde de tine, vrei o freză de băieţii care poartă pantaloni pe la genunchi, haine roz şi aceeaşi freză ca 90% din băieţii din România de astăzi sau o freză de bărbat. Eu mă tund ceva de genu -https://www.google.ro/......ps?/search - poate puţin mai scurt în faţă.

3 răspunsuri:
| IMPLICAT a răspuns:

Incearca tunsoarea aia, scurt pe parti, sus mediu, cu bretonul usor ridicat si ondulat spre spate.

Daca nu, chel cu breton.

| benqqqq113 explică (pentru IMPLICAT):

Ai o poza, ceva? Si serios? chel? rolling on the floor))
Incep liceul anul` asta, de.aia vreau eu mai asa rolling on the floor