| Robualin a întrebat:

dau fundă..deci eu si prietena mea suntem impreuna de un an si am facut dragoste prima data la o luna totul a decurs normal ..ne.am dezbracat am facut ne.am imbracat. Totul normal de atunci am facut.o aproape in continu pana acum deci aproape in viecare zi deci am facut.o de vre.o 500 de ori si nu glumesc ..problema e urmatoarea dupa vre.o trei luni a inceput sa ai curga o sunstață alba care ai ramanea putin pe chilot dar si in vagin iar cand avea loc penetrarea imi ramanea si mie pe penis si era cam multa deoarece trebuia sa ne oprim si sa ma sterg... ce este acea substanță si de ce nu a avut.o pana atunci, apare la o anumită varsta sau de ce nu a avut.o pana atunci? Prietena mea imi spune ca a citit intr.o carte ca acea substanță curăță vaginul dar dacă era asa nu ar fi trebuit sa ai curga si pana atunci ...are legaura cu faptul ca am facuto de foarte multe ori va rog ajutatima...app amandoi avem 16 ani. Multumesc. fundă

3 răspunsuri:
| Dugalle a răspuns:

Te rog dragul meu domn, mai spune-mi din descoperirile tale.

Ai 16 ani deci inseamna ca ai facut biologia de a 8 a. Ar trebui sa stii ce e aia.

| anyitta a răspuns:

Pe bune?

| Robualin explică:

Anyitta care e faza cu pe bune? Si tu dugalle nu am cacut acea biologie tot ce a tinut de corpul uman a fost sa ne invete unde sunt asezate organele interne... nu am nevoie de sarcasm ci de informatii ..mulțumesc