| KEYT93 a întrebat:

Exista posibilitatea de a.si pierde fata virginitatea dupa o perioada mai lunga de timp? In timpul actului sexual cu prietena mea s-a intamplat sa ii curga sange,ceea ce nu i sa intamplat prima data cand a facut.o,mi se pare normal ca macar o data sa ii curga pentru a fii penetrata. Desi i'am penetrat si degetul si am dat hard nu cred ca s-ar fi putut sa o fii zgariat. Sau da? Ajutatima, poate vi s-a intamplat si voua, inainte sa ajung la doctor.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e obligatoriu ca himenul sa se rupa la primul contact, se poate intampla a doua oara, a treia oara sau deloc

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,exista posibilitatea

| anonim8486 a răspuns:

Poate era ciclu...

| KEYT93 explică:

Tocmai i trecuse. cu cateva zile in urma.

| KEYT93 explică:

App ii atarna o ata.