| dey12 a întrebat:

dc de fiecare data penisul este in erectie... aproape din orice PS:am 13 ani

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Spune-le parintilor faci un control de rutina nimic mai mult sa nu cumva sa o dai in Priapism. Pentru cine nu stie :
PRIAPÍSM s. n. (Med.) Stare de erecție a penisului prelungită în mod anormal, adesea dureroasă și neurmată de ejaculare.

3 răspunsuri:
| AlecsOne a răspuns:

Mai mastrurbeazate si tuwinking dar nu saptamana asta ca este post dupa aia dai bicewinking e normal sa te masturbezi la varsta ta....si este in erectie pentru ca te exciti

| drhotzu a răspuns:

Pentru ca au luat-o hormonii razna in tine la varsta asta! stai linistit o sa inveti sa te controlezi!

| Hash001 a răspuns:

Mai da-ti o laba.