| anonim_4396 a întrebat:

De ce atunci cand ma masturbez, ejaculez doar putina sperma pe varful capului (penis)? Iar dupa 5 secunde dupa ejacularea mica imi vine sa urinez si eu cred ca atunci trebuie sa iasa sperma dar de fapt urinez! Cum pot ejacula mai multa sperma?

6 răspunsuri:
| lauthebest_8914 a răspuns:

Poate e din cauza ca nu te-ai dezvoltat destul asa am patit si eu la 10 ani

| Fabolous a răspuns:

Reduci laba

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La cati ani ar trebui sa ejaculez mult mai mult?

| CobraLeon a răspuns:

Iei niste faina si o pudrezi usor. Recomandat de 5 ori pe saptamana! Vei vedea rezultatele rapid!

| Lucifer666 a răspuns:

Copile... stie educatoarea ta ce faci /? laughing cati anisori ai?

| DamnedDark a răspuns:

De la 14 ani ejacuezi mai mult ca atunci apare sperma
uite aici o discutie despre asta http://www.TPU.ro/informatii-utilitare/la-ce-varsta-apare-sperma-la-baieti/