| DragonSilver a întrebat:

Am si eu o problema ea ar fi asabig grinaca ma masturbez dureaza doar 5-10 secunde si ejaculez indiferend ca m-as gandii la ceva si iasa sperma in cantitate mare.Si daca vreau sa ma masturbez a 2-a oara se ridica penisul dar nu mai simt senzatia ca la prima masturbare si nici nu mai pot avea orgasm + ca ma ustura cand urinez daca incerc masturbarea a 2-a. Vreau sa stiu daca este normal sau nu si ce trebuie sa fac sa fiu sanatos.VA MULTUMESC FUNDA! FUNDA!

Răspuns Câştigător
| PopAdrian a răspuns:

1. Masturbarea dureaza 10 secunde? Tulai Rapid esti! Poate orgasmul...
2. Sperma iese, nu iasa
3. Nu trebuie sa te gandesti la ceva ca sa iasa, ea iese de buna voie si nesilita de nimeni daca exista suficienta produsa de testicule.
4. Normal ca nu mai simti aceeasi senzatie. Daca mananci 3 feluri de mancare + desert, apoi la 10 minute vrei iar sa mananci, mai ai pofta? Nu! La fel si penisul tau, nu mai are chef, este "obosit", are nevoie de putina odihna ca sa zic asa. (ti-am explicat sa intelegi, nu am folosit termeni medicali).

| DragonSilver explică (pentru PopAdrian):

Da dar cat trebuie sa stea adica unii se masturbeaza si peste 3 4 ore ejaculeaza ceea ce eu nu pot. Si acum ma cam ustura cand urinez pentru ca am incercat sa ma masturbez si nu am putut ejacula.

| PopAdrian a răspuns (pentru DragonSilver):

Si tu ii crezi? laughing) Poate sa ii dea vreo 3 minute, sta putin, iar ii da, iar sta si tot asa laughing Aia nu inseamna ca face in continuu 3 ore si nu ejaculeaza....iti dai seama, sa faci un copil ar fi proba olimpica!

| DragonSilver explică (pentru PopAdrian):

Eu ziceam altceva ai raspuns la ce am scris mai sus?

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Deja penisul tau este obosit de atata efort manual la care l-ai supus.

| DragonSilver explică (pentru neutrino):

Deci nu am nimic sunt perfect sanatos? SI daca nu ejaculez la a doua masturbare o sa am rezistenta si la fete?

| PopAdrian a răspuns (pentru DragonSilver):

Esti normal, stai linistit.

| Emilian65 a răspuns:

Multumeste-te cu o masturbare pe zi ca, sa te bucuri de fiecare data ca sperma iti iasa in cateva secunde sau minute.

| marcelyny a răspuns:

La fete cred ca bati recordul (3 secunde) big grin