| soraluisatan a întrebat:

de ce baietii adolescenti sunt interesati numai de sex si se lauda ca au facut sex cu 10000 de fete cand ei sunt virgini? asa de curiozitatelaughing

4 răspunsuri:
| EVOLUTION_5448 a răspuns:

Pentru ca fetele adolescente (proaste) pun botul si ii considera pe aia mari macho man si asa reusesc sa se combine cu ele.
Majoritatea fetelor vor sa fie mintite.
Majoritatea vor sa auda ca ala cu care e ea e idolul femeilor si ca nu mai stiu cate alearga dupa el.
Daca toti ar zice adevarul: da ma, nu am avut decat o prietena si nici aia nu se poate chema o relatie, ar suna mult mai naspa decat daca aceeasi persoana ar zice: pai de obicei nu am probleme cu fetele, ultima mea prietena chiar era stresata ca se tinea una dupa mine care vroia sa o facem ca doar pe mien ma vrea".
Assta cam e raspunsul. happy

| xXCrystyanXx a răspuns:

Ipocriti.Alt raspuns eu nu gasesc.

| calin3003 a răspuns:

Dar de unde stii tu ca sunt virgini cei care se lauda?

| yomihay98 a răspuns:

Orgoliul masculin (sunt baiat)