| AEWPenta a întrebat:

O intrebare pentru fete.
Voua va plac baietii virgini, sau va plac cei care stiu ce trebuie sa faca in pat?
Vi se pare frumos sa fiti voi primele fete din viata lor si tot asa?
Intrebare din pura curiozitate.
Multumesc.

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Aș prefera un tip care să aibă ceva experiență, preferabil dobândită în relații decât din aventuri.

| ania a răspuns:

Da.ma bucur foarte mult ca nu au fost si nu sunt allele.

| Sofer a răspuns:

Dacă vorbim de o fata experimentata. E clar ca nu o sa își dorească un virgin fără experienta. Poate ar încerca să vadă ce știe sa facă laughing. Eu prefer o fata mai experimentata sa știe ce sa faca în pat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Virginii.
Da,mi se pare foarte frumos.Mereu mi-am dorit sa fiu profesoara.

| Anon31241212 a răspuns:

Cand iubesti pe cineva, il iubesti indiferent daca e virgin sau nu, daca a mai avut pe cineva sau nu. Totul se invata! Nu e o rusine sa fii virgin si nici experimentat! Pana la urma contează sentimentele. Poti sa faci si cu cel mai experimentat de pe planeta, daca nu exista atracție si iubire, nu are farmec. Si e relativă asta cu experimentatul. Sunt multi care,, au experimentat,,, dar nu sunt asa wow. Depinde de fiecare ce-si doreste in pat. Unora le place mai hard, altora mai pasional. Dar repet, cand iubesti pe cineva nu cred ca ar trebui să existe astfel de intrebari si nesigurante. Cine te iubeste, te iubeste pentru ceea ce esti si va avea răbdare cu tine.

| Valentina8 a răspuns:

Eu personal nu voi intelege niciodata faza cu "o fata sa fie pentru prima oara in patul lui... sau baiatul sa fie pentru prima oara in patul ei"
Orice s-ar fi intamplat in trecut va ramane in trecut.
"Voua va plac baietii virgini sau cei ce stiu sa faca ce trebuie in pat"-Experienta se castiga in timp. Nici un virgin nu va sti din prima cum trebuie sa se comporta, si si sa fie virgin impreuna se va dobandi acea "experienta".Mie mi s-ar parea mai frumos ca sa existe comunicatie si fiecare partener sa ceara ceea ce isi doreste in pat.

| Nemessys a răspuns (pentru Valentina8):

Ți-as da un premiu.

| Valentina8 a răspuns (pentru Nemessys):

Multumesc?¿