| JoeyJordison a întrebat:

Buna big grin am o intrebare pentru fete, o curiozitate de-a mea. multi baieti vor fete virgine. este si invers? fetelor vaplac baietii care nu au facut-o niciodata? de ce? thinking big grin multumesc

7 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Este o prostie.Eu nici nu intreb fata daca e virgina sau nu, pentru ca nu ma intereseaza.

| BonneLess a răspuns:

Parerea mea este ca mai bine ar fi invers. Cred ca daca esti virgina si iti gasesti un baiat experimentat este mai usor, stie mai bine ce trebuie sa faca daca ma intelegi.

| Nordic a răspuns:

Sunteți de-a dreptul morbid...

| AMa19 a răspuns:

Buna. Ai dreptate multe fete prefera baietii virgin ( vrea ca acea persoana sa fie numai a iei si nimeni alt cineva sa nu pofite de acel "el ", decat ea. < asa gandesc multe dintre fete > ), dar sunt si unele, care chiar nu le pasa de lucrul asta.

| JoeyJordison explică:

Va abateti de la intrebare, eu am zis daca fetelor le plac baietii virgini, si de ce? happy

| JoeyJordison explică:

Da,asa poate spune si un baiat de o fata. poate vrea ca fata sa fie mai priceputa. eu vreau raspuns la intrebare, cum noi avem o anumite placeri cand o facem cu virginele, fetele au aceiasi placere daca o fac cu un virgin?

| Mentosanaa a răspuns:

Baietii care si-au inceput viata sexuala au mai multa experienta si sunt mult mai indicati decat un virgin