| anonim_4396 a întrebat:

De ieri pe la pranz mi-a iesit ceva pe ochiu drept adica un fel de buba dar nu ii buba e ceva rosu dar nu ii pe tot ochiu si cam ma doare ce e? fara doktor! scuze categorie

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Annie2498 a răspuns:

Daca tii sa innrosit tot ochiul. atunci e conjunctivita, si trebuie sa mergi la medic pentru a-ti da ceva picaturi.

| Labuta a răspuns:

Pai nu ma nu-i cos pentru ca e un fel vanat si inainte ma durea si acum nu prea mai ma d oar ca am bagat unpic mana in ochi si cred ca a iesit puroi sau cv nu stiu ce era ala da oricum nu mai ma doare asa de tare