| Animee a întrebat:

Deci am o intrebare care nu imi da pace de loc! In clasa a-5-a m-am mutat la alta scoala unde am cunoscut un baiat CARE de atunci DIN CLASA a-5-a NU ma lasa in pace! Vine in fiecare dimineata si spune "Neata, ciocolata!" si rade ca prostul.In pauza vine la mine si incepe sa ma gadile, sa rada si ma ia de mana mereu. In prezent stau cu el in banca (am tras la sorti) si la toooateee orele ba se joaca in parul meu, ba ma gadila, ba imi scrie pe carte etc.Eu recunosc mi-a placut de el si imi place si acum putin...dar el ma place? Vreu sa ii spun, dar nu stiu cum!

Răspuns Câştigător
| Lawliet14 a răspuns:

Aww! Spune-i direct, doar e prietenul tau cel mai bun. Dar tineti-va si de carte!