| loveyoumoreandmore a întrebat:

[sunt fata] Am si eu o problema..Imi place ff mult de un baiat de la mine din scoala si din clasa dar el nu cred ca ma place... Locuiesc si in apropiere de el..La scoala,o ia in brate pe o fata super proasta si fitoasa, o gadila se joaca cu ea, etc.iar pe mine uneori ma ia in brate se aseaza pe mine [nu in sensul ala la care va ganditi] =]] ..Noi stam pe afara impreuna si k alti prieteni..si cand stam pe banca se aseaza pe mine ..de exemplu aseara stateam pe banca si el a venit in fata mea si a inceput sa ma gadile si sa mi puna mainile pe picioare si pe corp.;]]].Mi-a si spus ca sunt foarte de treaba.dar nu prea cred ca ma place...Cum sa il fac sa ma sarute si sa nu se mai dea la fata aceea pentru ca eu chiar vreau sa fiu k el..app.credeti ca ma place macar putin? :] Dau fundaaaaaaaaa :*

Răspuns Câştigător
| Anuşca_Lary_1996 a răspuns:

Eu cred ca nu este o persoana ok daca face "avansuri"mai multor fete. daca ai vrea cu adevarat sa iti incerci norocul ai putea sa incerci sa stai mai mult cu el, sa va cunoasteti mai bine prin intrebari de tot felul iar in final sa ii pui intrebarea cea mare"ai vrea sa fii impreuna cu o fata cu calitatile si defectele mele?". in primul rand ar trebui sa ii testezi gradul sau de seriozitate iar mai apoi toate vin de la sine. Mult noroc! happy

6 răspunsuri:
| geanny14 a răspuns:

Eu cred ca te place! Poate ca si el zice la fel "daca nu ma place" despre tine! Sau poate asta este stilul lui de a da importanta mai multor fete.

| loveyoumoreandmore explică (pentru geanny14):

Eu nu cred...pentru ca la scoala tot timpul sta cu fata aia si pe mine rar ma baga in seama..insa pe afara cand iesim ma baga mai mult pe mine in seama.straight face

| Anuşca_Lary_1996 a răspuns (pentru loveyoumoreandmore):

Poate esti un fel de preocupare secundara pentru el. Baietii au foarte des asemenea preocuparihappy dar din ce ai spus tu, inteleg ca e un tip de genu "macho" iar astia de obicei sunt mai fustangii, iarta-mi expresia. Le e specific faptul ca se dau la mai multe fete, fara sa aiba vreo intentie mai serioasa cat de cat. P.S. Stiu ca dau sfaturi ca o mama comunista cu toate ca am abia 16 ani, dar ceea ce iti spun ramane sub forma unei sugestii/unui sfat! :*

| loveyoumoreandmore explică (pentru Anuşca_Lary_1996):

Multumesc:* Mi-a fost de folos :** P.S : nu dai sfaturi ca o mama comunista, dai sfaturi foarte bune ca o fata care stie :] MS :*

| Anuşca_Lary_1996 a răspuns (pentru loveyoumoreandmore):

Ma bucur mult happy

| IuliaRoxana a răspuns:

Eu zic sa il saruti tu prima daca ai curaj si sa te dai si tu pe langa el