| anonim_4396 a întrebat:

deci :
Sunt clasa a 6 a si imi place de o fata( in clasa cu me)
Din pacate ea are prieten...dar simt ca el no iubeste
INTREBAREA :

ce as putea face ca sa cuceresc acea fata

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Vorbeste cu ea, apropie-te de ea si incearca sa ii arati ca meriti. Depinde de ea, daca se lasa cucerita sau nu. Poate e doar impresia ta ca el nu o iubeste.

| OchiiCaprui a răspuns (pentru Crisu):

Ms... incerc si asta. Oricum mai ajutat mult si ai funda de la mine happy

6 răspunsuri:
| Hirom a răspuns:

Toate povestile asa sunt. Ca ea are prieten si el nu o iubeste si tu o iubesti. Chestia asta este si doar un strop de geloziewinking

| SergiuBoss11 a răspuns:

Sa ii omori prietenul

| TuguiMihai1 a răspuns:

Da ai putea...
Sa faci in asa fel sa se indragostesca de tine si prietenul ei atual practic nu ar mai conta.
Bafta

| dulcica23 a răspuns:

Du-te la ea si incepe sa vorbiti sau cere-i id si poate acolo ai mai mult curajwinking

| FlorentinaEtcu a răspuns:

Stai linistiitlaughing)