| Danysan a întrebat:

Sall-TPU-Dupa voi fetelor cum ar trebui sa va abordeze un baiat ca sa nu primeasca un refuz.Ce cuvinte ati vrea voi sa auziti de la un baiat necunoscut care eventual va place dar nu stie cum ar putea sa va abordeze de teama sa nu fie refuzat si luat la misto.

8 răspunsuri:
| iiSceneXX a răspuns:

Buna.
Nu e vorba de cuvinte aici. E vorba daca iti place sau nu de persoana respectiva.
Nu cuvintele fac omul, ci caracterul. Adica, degeaba vorbeste frumos, daca e insuportabil. Nu e vorba de fizic. E doar senzatia de acomodare, daca reusesti sau nu sa te atasezi de el.
Si nu il ia nimeni la misto, trebuie sa fie sincer. Si clar nu poti cere unei fete din prima sa fie cu tine, atata timp cat nu te cunoaste sau nu te-a vazut.
Daca te cunoaste si ati mai vorbit si v-ati vazut, atunci mai merge. Dar fetele trebuie luate usor.

| Oana92 a răspuns:

Eu cred ca are mai multa importanta felul in care vorbeste si arata(ma refer sa fie ingrijit si curat, nu conteaza nr de kg sau inaltimea, freza sau hainele de mall). Acelasi ''buna'' poate fi spus in diferite feluri si sa insemne automat o gramada de lucruri...

Aaaa...si frazele alea de agatat luate de pe net ar trebui uitate, numa o creatura gen tonciu/ buruiana/etc poate fi impresionata de asa ceva!

| Danysan explică (pentru Oana92):

Creatura...laughing) ai stil bre :-p

| Oana92 a răspuns (pentru Danysan):

Am gresit cumva specia?laughing

| Danysan explică (pentru Oana92):

Daca a catalogat-o Darwin e ok laughing

| Oana92 a răspuns (pentru Danysan):

Ahh...pe vremea lui aceasta specie nu era asa de raspandita! si bietul om nici nu a ajuns pe meleagurile noastre!

| sayWhaaat a răspuns:

Nu te ia la misto decat o panarama, stai linistit.
Oricum, nu vei gasi un raspuns universal valabil nicaieri, legat de tema asta, pentru ca difera de la fata la fata.

| loverboy111 a răspuns:

Ii dai sa bea sti ulant sexual femenin special pentru baut adica il nago asa pe'gat si dugi ca o sa ii se pare super uratsi te pocneste de nu te vezi, o urmaresti dupa 3 minute te dai la ea da direct la subiect gen : nu cumva ai vreau o mica partida si s-ar putea sa ccepte dar daca nu aia facut inca efectul aimbelit-o rau de tot